Hypotéky, pojištění, investice

Často kladené otázky ohledně úvěrů a refinancování

Je pro vás složité vyznat se v nabídkách různých typů úvěrů a možnostech refinancování? Nevadí... Rádi vám pomůžeme! Níže uvádíme několik základních informací. Zbytek vám ochotně vysvětlíme přes telefon nebo po domluvě na osobní schůzce. Stačí nám zavolat nebo odeslat přes kontaktní formulář telefon a e-mail na vás a my vás v nejbližším možném čase budeme kontaktovat.

Kontaktujte nás nebo nám přímo zavolejte 730 524 656

Hypoteční úvěr
Tento úvěr je určen jak fyzickým tak i právnickým osobám, který se používá nejčastěji k nákupu nemovitosti, rekonstrukci, výstavba nemovitosti nebo na vypořádání SJM, dědictví atd.
Refinancování hypotéky (úvěru)
Znamená splacení stávajícího hypotečního úvěru novým hypotečním úvěrem s odlišnými, zpravidla výhodnějšími podmínkami.
Americká hypotéka
Je pojmenování hypotečního úvěru, který není účelově vázán. Jedná se o neúčelový úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Finanční prostředky z tohoto úvěru můžete využít k uspokojení Vašich potřeb bez nutnosti dokládání účelu.
Úvěr přes stavební spořitelnu
Jedná se o úvěr, který může být se zástavním právem i bez zástavního práva k nemovitosti. Účel se dokládá vždy. Mimořádné splátky, státní podpora. Možnost poskytnutí úvěru i s 0,- Kč akontací.

Ušetříme Vám spoustu času. Čas jsou peníze, a my Vám je ušetříme. Nemusíte obíhat všechny poskytovatele na trhu, my to uděláme za Vás. S kalkulačkou si můžete rychle a snadno spočítat kolik se pohybuje výše měsíční splátky na Vámi požadovanou výši úvěru. Pak už stačí vyplnit Vaše kontaktní údaje, bez toho Vám nejsme schopni poskytnout nezávazné nabídky, a my Vás budeme kontaktovat do 2 hodin od zaslání Vaší poptávky, a to vždy v čase od 8:00 – 18:00 hodin, pondělí až pátek.
Pro nás je samozřejmostí, že Vám poskytneme individuální přístup a komplexní služby jako je:

  • finanční diagnostika
  • individuální přístup
  • pojištění
  • realitní služby
  • právní služby

Vypracujeme pro vás optimální nabídku hypotečního úvěru. Díky tomu, že spolupracujeme s většinou bank v české republice tak pro nás není problém pro vás připravit neveřejnou nabídku přesně na míru.

Použítí naší úvěrové kalkulačky je pro vás zdarma stejně jako konzultace.

Úvěrovatelný klient je ten, který nemá negativní záznam v registrech. Pokud si nejste jistí, zda jste vedeni v registrech, můžete si požádat o výpis. Stránky jsou www.cbcb.cz nebo www.solus.cz
Pokud víte, že jste měli v poslední době problémy se splácením, tak opět záleží, kdy došlo k prodlevám a zároveň, zda je již vše v pořádku. Situaci společně probereme a nastavíme nejvhodnější postup.
Neúvěrovatelný klient je ten, který se momentálně nachází v již tíživé situaci, jako jsou exekuce, v lepším případě insolvence. Pokud již máte exekuce, anebo víte, že máte problémy se splácením stávajících závazků, tak se neprodleně obraťte na poradnu při finanční tísni, která poskytuje konzultace zdarma.


Kde máme pobočky


Spolupracujeme

Banky

banky

Investiční společnosti

investicni

Pojištovny

pojištovny

Penzijní společnosti

penzijni

Stavební spořitelny

sporitelny

Pracovní příležitosti